Zhubněte s hollywoodskými kráskami

13. září 2009 v 13:45 |  diety
Gisele si udržuje postavu díky volejbalu, windsurfingu a pilates.
Gisele si udržuje postavu díky volejbalu, windsurfingu a pilates.
Mějte dokonalé tělo do bikin jako Cameron Diaz, Jessica Alba nebo Gisele Bündchen.
Cameron Diaz (34)

Co musí dělat ona:
Cameron miluje sport, a to hlavně ty druhy, u kterých se musí vynaložit velká fyzická námaha - například surfování nebo snow­boarding. Při nich svůj zadeček zpevňuje, aniž o to nějak výrazně usiluje. Jí hlavně zeleninu, ale žádné hladovky nedrží.


A co vy:
Zadek zpevníte při cardio cvičení, vsaďte na chůzi do kopce nebo na stepper. Efektivní je i zatínání hýžďových svalů, třeba vsedě na židli.


Jessika Alba (26)

Co dělá ona:
Aby měla Jessika vyrýsované ruce, věnuje se ve fitku nejen cardio cvičení, ale zaměřuje se taky na ramena, bicepsy a tricepsy. Co se týče jejího stravování, hlídá si porce a pije hodně vody. Jí hodně omelety z bílků, sýr cottage, saláty a kuřecí maso a vyhýbá se pečivu a dezertům.


A co vy:
Třikrát do týdne si zajděte do posilovny, 20 minut si zaběhejte na pásu nebo na elipticalu a poté se pusťte do posilování paží. Dejte si raději větší počet opakování s menšími zátěžemi.
Gisele Bündchen (27)


Co dělá ona:
Brazilská kráska musí mít jako modelka své nožky neustále ve skvělé kondici. Udržuje si je hlavně díky volejbalu, windsurfingu a pilates. Topmodelčin jídelníček se skládá hlavně z proteinů, miluje červené maso.


A co vy:
Využijte letního počasí a vyrazte na kolečkové brusle nebo na kolo. Pokud bude ošklivo, pořiďte si DVD s cviky pilates a k tomu si každý večer dejte tři série po dvaceti výpadech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama