Letní dieta podle hvězd!

13. září 2009 v 13:46 |  diety

Když se Elizabeth potřebuje dostat do formy, přidá k posilovně běh, plavání, pilates a jógu.
Když se Elizabeth potřebuje dostat do formy, přidá k posilovně běh, plavání, pilates a jógu.
Připravte se k vodě podle světových hvězd! Elizabeth Hurley, Kate Hudson a Jennifer Aniston vědí, jak na to. Vytvarujte svou postavu a udržte si svůdné linie podle jejich receptů.Elizabeth Hurley
Britské modelce je už sice přes čtyřicet, ale její postavu by jí ­mohla závidět kdejaká dvacítka. Promenádovat se na pláži v plavkách proto pro ni není vůbec žádný stres, a dokonce navrhla i vlastní řadu sexy plavek.
Linii si udržuje tak, že třikrát týdně posiluje, striktně dodržuje pitný režim a jí jen nízkotučná jídla bohatá na vitaminy. Když se potřebuje dostat co nejrychleji do formy, přidá k posilovně běh, plavání, pilates a jógu.


Kate Hudson
Postavu má od přírody štíhlounkou, asi i díky genům po matce herečce Goldie Hawn (61). Přesto ale Kate nenechává nic náhodě a o své tělo se stará a ne­ustále ho zpevňuje. Miluje hodiny tance a striptýzu.
"Je to skvělý způsob, jak spálit velké množství kalorií, vyrýsovat celé tělo a ještě se pobavit," radí blonďatá herečka, jejíž denní příjem kalorií je maximálně 1500. Vybírá si jídla, která obsahují hlavně proteiny a téměř žádné sacharidy. "Nedělám to proto, abych zhubla, ale protože jsem pak nabitá energií," vysvětluje hollywoodská star.


Jennifer Aniston
Od té doby, co ji Brad Pitt (43) opustil kvůli ultraštíhlé Angelině Jolie (32), je Jen dokonalou postavou přímo posedlá. Své tělo každý den protahuje hodinou plavání nebo běhu, posilovnu na­vštěvuje třikrát až čtyřikrát týdně a dvakrát týdně navíc se věnuje devadesátiminutovému velmi náročnému cvičení zvanému budokon (www.gaiam.co.uk), které je kombinací bojového umění, ­atletické jógy a meditace. A ještě dodržuje tzv. zónovou dietu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama