Paris Hilton je připravená založit rodinu

8. června 2009 v 22:05 |  Paris Hilton


Dědička hotelového impéria Paris Hilton (28) vždy ví, jak zaujmout. Buď jsou to její milenci, natáčení reality show, zajímavé styly oblékání, či dokonce pro osobu jako je ona rozumné téma týkající se dětí. Nedávno totiž přiznala, že je připravená si se svým sexy přítelem, hercem Dougem Reinhardtem (24) založit rodinu. To by však nebylo nic strhujícího, kdyby neprohlásila, že za kmotry chce samotné Beckhamovi.

Paris je údajně už teď připravená otěhotnět a za kmotry svých dětí by si přála jeden z nejslavnějších hollywoodských párů Davida (34) a Victorii Beckhamovi (35).

" Zeptám se Davida a Victorie, zda by šli za kmotry pro mé děti," tvrdí kráska.
Více než to je ale daleko zajímavější Parisin další výrok: "Chci své děti pojmenovat David a Victoria, protože ona je opravdu sexy a já chci, aby mé děti byly taky tak krásné jako je ona."
Paris a Doug si navíc se slavným fotbalistou a matkou tří děti domluvili dojemnou schůzku: " Měli jsme s nimi večeři v LA a opravdu jsme si rozuměli."

Hilton a Reinhardt spolu chodí od února letošního roku a už od té doby se nikdy nevyhýbaly jakýmkoliv příležitostem svoji lásku ukázat veřejnosti. Jejich nejnovější výlet napříč světem se konal na Filmovém Festivalu 2009 v Cannes ve Francii. Naopak v pondělí 18.dubna byli spatřeni v Hotelu Du Cap, jak si užívají jeden druhého. Nezbývá nám tedy nic jiného, než jim to přát a doufat, že se dočkáme růžové svatby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama